Banesa 85m2 ne Lagjen e Muhaxherve

Shitet nga: "N.P.BESA-KOMERCE" 27 Dhj 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shaip Spahia
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat dhe lokalet me siperfaqe te ndryshme ne Kompleksin bashkohore "N.P.BESA-KOMERCE" Kompleksi ndodhet ne lagjen e muhaxhereve,mbrapa sllovenia sportit afer parkut te qytetit dhe eshte duke u ndertuar me standardet me bashkohore te ndertimit afaristo banesor.
Objekti nuk është i hipotekuar .
Objekti posedon leje ndertimore.
Banesat posedojne parking mbi toksore dhe garazhet ne bodrume te objektit.
Fasada do te jete me tulla te kuqe me keto shtresa:ngjites,hapesire per ajrin, lesh qelqi,ka izolim termik,akustik dhe eshte e perjetshme.
Ashensori me kartel per 10 persona dhe ne rast te nderprerjes se rrymes kthehet nje kat me poshte dhe dera hapet automatikishte.
Mundesia e pagese me marrveshje.
Per me shum info 044/158-226
Viber: +377 44 158 226
e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim