Banesa 86 m2

Shitet nga: Toni 16 Maj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 86 m2,ne Lagjen Prishtina e Re, gjindet afer Hotel International Prishtina dhe - Albi mall ka nje pozite shume te pershtatshme per jetese nje vend i qete. ka park per femij parking , dhe nje vend mjaft i qet per te jetuar, me nje kualitet te lart nderttimi. Banesa ka:
2 dhoma gjumi
1 Sallon me Kuzhine
1 banjo
1 wc
1 shpajz


Kontakt. 045 20 80 61
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim