Banesa 89.40m² Bregu i Diellit kati gjashte

Shitet nga: Shkelzen Gashi 04 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 89.40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 89.40m² Bregu i Diellit ne katin e gjashte ka dhome dite, kuzhin me trapezari, dy dhoma fjetje, dy banjo dhe nje ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim