Banesa 89m2 te Parku i Qytetit "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 14 Krr 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 89m2 te Parku i Qytetit, kati i I-rë ndertim i ri e mobiluar komplet .

Banesa posedon :
1. sallon me kuzhinë
2. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.

Agjencioni M1
tel.: 045 999 986; 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim