Banesa 90 m2 ne rrugen B

Shitet nga: vatra 22 Sht 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa ka sallon te madh me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon. Gjendet ne katin e 4 me pamje nga lindja. Cmimi: 750 euro/m2

Te gjitha ofertat e kompanise Vatra mund t'i gjeni ne www.vatra-ks.net ose ne facebook: Vatra e Kosoves

Tel: 044 202 205(viber), 049 794 794(viber) dhe 045 544 007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim