Banesa 92m2 ne lagjen Mati 1 " M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 92m2 në Lagjen Mati 1, objekti është B+P+ 3 kate komplet 7 banesa në objekt, me leje ndertimi
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo
1 depo dhe
2. ballkona.

Banesa posedon leje ndertimi, perfundon ne shtator 2015

Çmimi 750 euro për m2

Agjencioni M1
tel. 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim