Banesa 94 m² Germi mrapa American University

Shitet nga: Mentor 31 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

585 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 94 m² rruga Shpetim Robaj Germi Prishtine.

Banesa eshte me pamje nga Lindja dhe Perendimi me dy dhoma gjumi , qendrim ditor dhe kuzhina ndaras.

Kati (3) ka te regulluar sistemin e ujit non stop si dhe ka nxemjen qendrore ..

049443223 ose 049523413.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim