Banesa 94 m2 kati i 2 te varri i Ibrahim Rugoves

Shitet nga: Nezir 05 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 94 m2 kati i dyte ne lagjen Bregu i Diellit te varri i Ibrahim Rugoves.Ndertesa perfundon ne gusht te vitit 2015 dhe ka lejen ndertimore te rregullt.
Banesa ka: 1 sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi
2 terasa
1 banjo
1 shpajz
Qmimi: 850m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim