Banesa Dardani

Shitet nga: dardani 14 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani rr. Ilaz Kodra perballe Viva Fresh Store (e re). Dokumentacioni i rregullt me pronar shqiptar. Banesa eshte ne katin e pare ndersa ndertesa i ka dy hyrje dhe eshte ndertim i vjeter. Banesa ka: Sallonin, trepezarine, kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy koridore, banjon dhe wc-ne dhe nje ballkon. Banesa shitet nga vete pronari. Koha per kontakt prej ores 10:00 - 16:00. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim