Banesa Eksluzive me super çmim

Shitet nga: Uran Ahmeti 21 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mbreteresha Teute
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne rrugen Mbreteresha Teute afer (Restaurant Parku i Princave).
Banesa posedon 2 dhoma te gjumit, 1 sallon + kuzhine, 1 banjo, 1 shpajz, parking per vetura, koridor.
Banesa posedon dere te blinduar.

Per cdo informacion mund te shkruani ne viber dhe what's app: +447807033491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim