Banesa Eksluzive në Ulpianë - N.SH "AKS AGENCY"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në lagjen Ulpiana afër Shkollës "Hasan Prishtina".
Banesa është e përbërë nga dhoma e ndejes, kuzhina, tri dhoma të gjumit, depo, koridor, parabanjo dhe banjo.

Banesa është në katin e parë, andaj përveq banimit është e përshtatshme edhe për afarizëm.

Banesa është komplet e renovuar!

Sipërfaqja e banesës është 110 m2.
Cmimi i banesës është 139,000 euro.
Ndërrim i mundshëm me 40% të vlerës së banesës me truall ose banesë.

Bashkangjitur gjeni disa pamje të banesës.
Ju mirëpresim !

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Tel: 045 903 902; 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim