Banesa Eksluzive ne shitje ne Dardani

Shitet nga: Prishtina Real Estate 28 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani Afer Bashksis Lokale
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa Ekskluzive ne shitje ne Dardani
Shitet Banesa ne Lagjen Dardania afer "Bashkesise Lokale "
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar
Banesa ka kete renditje
Sallon me hapesire te mjaftueshme,
Kuzhine dhe Tryezari
3 Dhoma te gjumit
2 banjo
2 Ballkona
Banesa ka pamje nga lindja
Banesa eshte ne katin e II-te,me nje hapesire prej 120m2
Qmimi 120.000 euro (i negociueshem)
Per me shum info na kontaktoni ne nr-+37745232400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim