Banesa Kompleksi PRINCESH

Shitet nga: AKS Agency 22 Maj 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: LAgja e spitalit Rr. "B"
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet babesa ne siperfaqe prej105m2 e cila ndodhet e ne kompleksin ne ndertim e siper ne kompleksin Princesha Ne Prishtine.
Lokacioni i objektit lagja e Spitalit Rr. "B"
Banesa ndodhet ne katin e katert te banimit.
Nderrmarja Princesha eshte e njohur me kriteret dhe veqorit e cilesit e ndertimit.
Banea to te perfundoj se ndertuari ne fillim te vitit 2017
Qmimi 850eu per m2.
Per qdo interesim na thirrni ne tel.045 903 902 ne te njejtin numer ne vajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim