Banesa Kompleksi Rrezja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Aset 04 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 perball banesave te bardha, Banesa eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne katin e VI

Banesa ka siperfaqe prej 75m2 dhe ka kete renditje

- Qendrimi ditor(salloni)
- 2 dhoma gjumi
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon

Agjencioni i Patundshmerise Aset

Kontakti:
045441933,
049 301370,
044148645

Mund te kontaktoni edhe permes viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim