Banesa Lakrishte mbi Procredit Bank

Shitet nga: Lorik 17 Maj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE LAGJEN LAKRISHTE, MBI PROCREDIT BANK, KATI 6 BANESA POSEDON 85m2.
E PAMOBLUAR . NXEMJE QENDRORE DHE PARKING. QMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim