Banesa Luksoze me qira te parku K 1

Shitet nga: Banesa 28 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banese super luksoze ne katin e pare
Te parku i qytetit
Banesa ka 24 ore rryme dhe uje
Me parking te rezervuar .
Extra e rregulluar
Mund te lirohet me qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim