Banesa Mati 1

Shitet nga: Avdyl 23 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ngjitur me Kompleksin Banesor Chelsa Point dhe ka qasje drejt per drejt ne rrugen kryesore . Banesa Gjindet ne katin e 3-t , Banesa Posedon Sallon , Kuzhin , Nje Dhome gjumi , Banjo koridor dhe Terase , Gjithashtu banesa eshte e paisur me Lift , Cmimi per meter katror 780euro me marveshje .

Numrat Kontaktus : +377/ 045 401 790 // Viber : +386/049 349 881 /

Ju Faleminderit Per Mirkuptim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim