Banesa Mati 1 afer shkolles Pavarsia

Shitet nga: arber 25 Maj 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63,7 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Mati1 afer shkolles Pavarsia . Banesa eshte ne katin e 6 me siperfaqe 63,7m2 ka dy dhoma gjumi njera per femije dhe nje sallon me kuzhin . Kompenzimi i mundeshem me naj veture
VIBER
0037744200304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim