Banesa Në Shitje Te Mati 1-Shkolla "Pavarësia"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67.2 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Prishtinë ne lagjen e spitalit afër shkollës pavarësia. Banesa ndodhet ne objektin e ndërtuar nga kompania M&B Company.
Objekti është i pajisur me leje ndërtimore të lëshuar nga Komuna e Prishtinës dhe ndodhet në një zone mjaftë të mirë duke pasur qasje të leht nga rr.Muharrem Fejza.
Lagje mjaft mirë e urbanizuar duke ju lehtesuar dhe ofruar te kaloni çaste të mira.
Objekti është ndërtuar me standarde europiane duke rrespektuar normat e ndërtimit të cilësisë së lartë dhe gjithnjë duke aplikuar materiale me standarde te larta europiane.
Objekti ofron hapësirë parkingu të mjaftueshëm për të gjithë banorët pa pagesë.
Banesa gjendët në katin e 5-të dhe është e gjitha e mobiluar!Posedon:
2 Dhoma gjumi
Sallon+Kuzhinë
Terasë të madhe
Koridor
Banjo


Qmimi:800 EURO për m2
S5


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim