Banesa Ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Shqipron E. Mehmeti 30 Nën 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Enver Maloku
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa Ne Bregun e Diellit ne rrugen Enver Maloku banesa eshte ndertimi nga kompania Hoxha Invest Group dhe shitet nga vet pronari i tokes.Gjithashtu posedoj banesa prej 80m2 deri ne 130m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim