Banesa Ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: nnp 3d 09 Pri 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne kompleksin Art Construction. Banesa ka kuadrature prej 60m.katror Banesa eshte e mobiluar , mobilet jane te gjitha te reja . Dokumentacionin e ka ne rregull .
Ndertimi eshte i klasit te pare .
Banesa eshte ne katin 4 dhe ka kete renditje :
1 Sallon + kuzhine
1 korridor
1 banjo
1 dhome gjumi
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim