Banesa Ne SHITJE

Shitet nga: Fidan 21 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1,rruga A,
Sipërfaqe: 137 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ne lajen Mati 1,rruga A,banesa eshte ndertim i ri dhe e gatshme per banim
Banesa ka kete renditje:Sallon,Kuzhine,3 dhoma te gjumit,dy ballkona,dy banjo,1 shpajz,ne total eshte 137m2
Qmimi fillestar 800 euro per m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim