Banesa Ne shitje Mbrapa Teatrit Kombetar, Prisht..

Shitet nga: Bislim 11 Maj 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
banesa ne shtije
banesa gjindet afer shtepise se bajram kelmendit
E paisur me te gjitha dekomentacionin percjells dhe mund te perkthehet menjeher
banesa ka edhe garazh Ne podrum
banesa e paisur me lift me kartel
garazha me kartel
ndertim i veqant ne prishtine
Dhe ka 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhin , banjo
Banesa eshte e veqant me ndertim te veqant ne prishtine .
njekohsisht shes edhe banesen 2 dit qe eshte e ngjitur me te
dhe eshte 68m² + garazhde
Dhe jan ne katin e trete (3)
te interesuarit mund te me telefonojn ne paris +33677914458
ose numrin ne kosove te nipi im 044116674
ose e-mail im societe-bini@hotmail.fr
Mund te me beni vetem nje zile sepse un ju therras.
Qmimi 1100 euro Metra katrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim