Banesa Pejton

Shitet nga: Genti 08 Sht 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines lagja Pejton. Banesa posedon 2 dhoma kuzhine koridor banjo shpaiz ballkon bodrum dhe pronari eshte shqipetar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim