Banesa Pejton

Shitet nga: Banesa pejton 24 Gsh 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Pejton perball Katedrales.Banesa ka kete renditje 2 dhoma kuzhine koridor banjo ballkon shpaiz parking bodrum dhe dokumentacion te rregullt pronari shqipetar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim