Banesa Royal - Cmim te arsyeshem

Shitet nga: Banesa Royal 12 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja spitalit rrethi pare
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa, ndertim i Royalit, blloku 2 hyrja 3 kati 5 me nxehmje qendrore te shtetit.
Banesa ka 2 dhoma dhe kuzhine ndamas, korridor dhe banjo. Eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim