Banesa Rr Isa kastrati (afer Velanis)

Shitet nga: Shitesi 05 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Isa Kastrati
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa me 75m2 ne katin e 2 ne afërsi te lagjes Velani (prej “Varrit te Rugovës “rrugës për “ Mat” 300m anën e majte) .Banesa ka 1 dhome ndeje me kuzhine,2 dhoma gjumi Ballkon (me pamje shume te mire ) ,shpajz ,banjë .Është e kthyer ne pozicionin lindje –jug .
Banesa ka parking publik përpara dhe gjendet përball shkollës fillore Iliria e cila është vetëm 50 m prej shkolle .
Mund te shitet e mobiluar dhe e pa-mobiluar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim