Banesa S= 65 m2 në Bregun e Diellit- N.SH. " AKS..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 27 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Bregun e Diellit në bllokun e Banesave të bardha....

Banesa ka sipërfaqe 65 m2 dhe ndodhet në blokun 42 , kati V -të .
Gjendet shumë afër Shkolles Fillore " Iliria " ....

Çmimi i banesës është 850 eu/m2

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim