Banesa S=56m2 në B. e diellit N.SH."AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 28 Krr 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet në bllokun e banesave të bardha afër shkollës dhe pompës së vogël te benzinës.
Është në katin përdhesë dhe është komplet e renovuar.

Banesa posedon:
- sallon
- kuzhinë me të gjitha paisjet e nevojshme
- shpaiz
- banjo dhe
- terasë

Çmimi i banesës 900 eur/m2, i pa negociueshem.
Bashkangjitur gjeni disa pamje të banesës.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH ".AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim