Banesa Shtepia

Shitet nga: Sali 13 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet ne lagjen MATI-1 afër banesave të Tregitsë dhe Fitores.

Shtëpia deri tashti ka funksionar si kopsht fëmijësh dhe mund të përdoret per te njejtin destinim. Te gjitha paisjet per te vazhduar kete veprimtari gjenden brenda shtëpisë.

Nuk nevojitet as një investim shtesë, për ta ushtruar këtë biznes.

Normalisht, shtepia i ploteson te gjitha kushtet edhe per vendbanim dhe ajo mund të shitet ose të ndërrohet me banesa !!!

Përçfarëdo aranzhmani mund të na kontaktoni në numrat e telefonit:

044/221-991
045/551-888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim