Banesa URGJENT ne lagjen e spitalit

Shitet nga: besim 04 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e Spitalit Mati1
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 7
Ka dy dhoma gjumi , sallon kuzhin dhe banjo
E rinovuar dhe me nxemje qendrore poashtu dhe ballkon me pamje te hapur
Uje dhe rryme nonstop
Per me shum info :044 155 776
Qmimi i Diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim