Banesa afer Eulexit 75m2 Dy dhoma gjumi.

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa afer eulexit dhe spitalav kapt me banesat e royallit kati i 4 siperfaqja 75m2 rendijta Dy dhoma gjumi . sallon me kuzhin qmimi 56.000

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim