Banesa afer PTK-se

Shitet nga: Lulzim Pacarizi 23 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tredhomeshe e rinovuar 54.21m2 me letra, ne fakt i ka 60m2 netto te garantume, ndertimi i vjeter, kati i 8 me pamje te bukur kah Ulpiana, afer nderteses se PTK-se. Posedon 1sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi (prinder + femije), banjo, ballkon dhe shpajz. Banesa ka nxemje qendrore te Termokosit. Lifti punon. FLETA POSEDUESE me dokumentacioni ne gjendje te regullt.
Qmimi eshte i negocueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim