Banesa afer Tokbashqes pran Sh F Gjergj F

Shitet nga: Future Invest 04 Gsh 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa afer Tokbashqes pran Sh.F Gjergj Fishta 100m2 Kati i 2 e renovume ne menyr moderne dhe me matrial te klasit te pare , renditja Dy dhoma gjumi , njera per prind me hapsir per garderob dhe tjetra per fmi , Salloni me kuzhin i perbashket , ballkon , banjo , Qmimi sipas marveshjes.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim