Banesa afer ambulantes ne breg diellit

Shitet nga: blerim 30 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 147 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa .nga pronari I pare .ndertim I shtetit .banesa gjindet ne vend te mire per banim .ndertesa eshte vetem tri kateshe .ka ndriqim dhe diell gjat gjith dites .hapsir gjelbruese .si dhe pamje qe nuk ndryshojn ne te ardhmen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim