Banesa afer detit

Shitet nga: sami 17 Pri 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen në Golem të Shqipërisë. Banesa ka 65 m2, me te gjitha elementet e nevojshme. Posedon klime, oborr te gjelberuar, parking. Eshte ne katin e pare dhe kompleksi ruhet me roje 24 ore. Gjithashtu kompleksi posedon edhe bazenin e vet. Ka rreth 100 m larg detit.
Bejme edhe ndrrim te mundshem me banese ne Prishtine.
Tel.kon. 049 794 176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim