Banesa afer stacionit te autobuseve kati i dyte7..

Shitet nga: C21 02 Qer 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine 50m larg stacionit te autobuseve ne rrugen e gjere me 4 korsi, banesa eshte 75m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhine dhe banjo, eshte ne katin e dyte.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim