Banesa breg diellit

Shitet nga: blerim 06 Qer 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa breg diellit .ndertim I shtetit .nga pronari I pare.banesa eshte ne vend te mire per banim.me pamje te mire dhe me diell gjate gjith dites .ndertesa ku gjindet banesa esht vetem 3 kateshe e qet per banim.banesa ka .sallonin .kuzhine.shpajz.3 dhoma gjumit .2 banjo me wc.2 ballkona .po ashtu podrumin dhe garazhden qe kan mundesi mu adaptue per lokal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim