Banesa buz detit 290 Euro/m2

Shitet nga: lulzim 06 Tet 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Golem Durres tek rrethrrotullimi perball Hotel Pam
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shitet apartmenti 290€/m2 Golem Durres perball hotel Pamebes tek rreth rrotullimi shum afer plazhit ne katin e dyte me dolumentacion te rregullt, apartamenti ka 80m2 dy dhoma kuzhine koridor banjo dhe terase te gjith te interesuarit mund te kontaktojn ne nr: +38649410007 i cili eshte aktiv edhe ne viber 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim