Banesa buze detit

Shitet nga: sami 21 Pri 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Golem te Shqiperise. Banesa eshte ne katin e pare, e mobiluar, me klimatizim. Banesa ka oborr te gjelberuar posedon parking dhe bazen. Kompleksi ruhet 24 ore me roje. Eshte nje ambient I mrekullueshem per pushime gjate tere vitit.
Bejme edhe ndrrim me banese ose truall ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim