Banesa dhe Lokale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albvizion&Simacom Construction 28 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit Mati 1
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Prishtinë
Ofertë për Banesa dhe Lokale

SHITEN: Banesa dhe Lokale në lagjen Bregu i Diellit - MATI1 banesat të ndryshme nga 54 m2 deri në 123 m2.
Banesat janë në ndërtim e sipër. Banesat janë me leje ndërtimi.
Keto banesa i permbushin kriteret si në vijim:
•Plane të banesave me sipërfaqe të ndryshme,
•Distancë e madhe në mes te objekteve,
•Hapësira gjelbëruese,
•Furnizim të rregullt me energji elektrike 24h,
•Ujë i pijshem 24h,
•Sigurim në hyrje te objekteve 24h,
•Vezhgim me kamera dhe alarme për mbrojtjen e objekteve,
•Parking nëntokesor per çdo banesë.
Lokalet janë me sipërfaqe prej 30 m2 deri në 250 m2. Çmimi i lokaleve fillon prej 1200 euro për m2 deri në 1800 euro për m2.
Mundësi kredie përmes marrëveshjes me TEB BANK me interesë të ulët.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 deri 18:00, E hëne - E Shtune.
Vëmendje për arsye të keqëpërdorimit nga njerëz të ndryshëm kjo është shpallja direkte nga kompania Alb-Vizion & Sima-Com.
Website: www.albvizion-simacom.com
Facebook: https://www.facebook.com/albvizionsima
Nr.044 278 002 ose 049 327 592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim