Banesa dhe Lokale ne qender te Fush Kosoves

Shitet nga: Hanife Gashi 28 Krr 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa kan te kryra pranim teknik dhe posedoj flt poseduse

Banesa gjendet ne Kompleksin Ultrasan, qmime te lira dhe kualitet i larte
Banesa mund te blihen me rafajzen lezing der ne 15vit dhe te gjithat Bankat Banesat ka fleta poseduse
Pjesmarrja esht 20% deri 31 dhjetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim