Banesa dhe lokale ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ecoimpex 10 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Agjencioni për ndërmjetsim të patundshmërive në shitblerje ''Ecoimpex'' bën shitjen e shtëpive, banesave, objekteve dhe lokaleve te mëdha e të vogla në pjesë të ndryshme të Prishtinës.

Numrat kontaktues:

045 50 20 40 ose
045 50 20 49.

Email adresa: ecoimpex@hotmail.com

Gjendemi ne qendër, rruga: Fehmi Agani nr: 9/1

Stafi i ''Ecoimpex'' ju falenderon per besimin dhe bashkpunimin tuaj!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim