Banesa dy, tri dhe kater dhomeshe ne Dardani

Shitet nga: Doni 23 Gsh 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania Prishtine
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banese me paradhome dhe dy dhoma ne katin e dyte afer parkut te viva fresh me 66m2, e gatshme per mobilim me shikim kah veri pernedimi (kah rruga kryesore)... cmimi 70000 euro

Banese 81m2 me tri dhoma ne katin e trete afer parkut te madh dhe afer parkingut. Ka sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo, wc me shikim kah parku dhe ne anen tjeter te nderteses (kah lindja dhe kah pernedimi) .... Çmimi i fundit 85000 euro

Banese me 60m2 ne letra po me 80m2 ne realitet afer shkolles fillore Dardania ne katin e dyte me sallon, dy dhoma gjumi, ballkon, banjo, kuzhine...
Çmimi 96000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim