Banesa dy dhoma ne Lagj. Spitalit Prishtine

Shitet nga: Dafina Aliu 28 Gsh 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjeja e Spitalit
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dy dhomshe 41 m2 kati 5 ne lagjen e spitalit afer shkolles Pavaresi ne Prishtine

Banesa ka: Sallon me kuzhin, nje dhome gjumi, banjo, koridor, teras.

Banesa ka leje ndertimi dhe kontrata behet te Noteri.
Cmimi 30.000 euro
tel 044 318 376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim