Banesa dy dhomeshe ne Prishtine

Shitet nga: Doni 31 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani, Ulipane, Tophane
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
1. Tophane afer qafes me 52m2, 65m2, 73m2, 80m2 dhe 92m2. Cmimi prej 750 deri ne 850 euro per m2
2. Ulpiane me 40, 42 dhe 44m2 nga kati i pare deri te kati i trete me cmime te ndrsyhme prej 57000 euro deri ne 65000 euro
3. Lagja e spitalit me cmime prej 650 deri ne 850 euro per m2 ne kate te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim