Banesa dydhomeshe perdhese ne Dardani/Prishtine

Shitet nga: Aliu 07 Shk 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Afer Bashkesise lokale 3, me shikim ne park, kati perdheses, 1 dhome gjumi, 1 kuzhine me trapezari, nje sallon, nje terrase e mbyllur, dy podruma, me ngrohje nga termokosi, me uje te panderpreshem, komplet e rinovuar, momentalisht me qira (dy femra, motra), sume mire e siguruar (hyrja dhe dritaret), qetesi maximale.


Mundesite kontaktuese:
dr.med73@yahoo.de
tel.+Viber: +412214321
tel. +37744504248
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim