Banesa e Gateshme per Banim ne Lagje te Spitalit

Shitet nga: Armend 04 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesat e gateshme per banim ne lagje te spitali . me siperfaqe 96.68m² dhe 93.44m². per me shum informata na kontaktoni ne nr telefonit : 044-644,741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim