Banesa e Mobiluar ne Prishtine

Shitet nga: Banesa 01 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalbaria, Emshir
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen komplet te mobiluar ne stil modern, Banesa ka 85m2 dhe posedon dy dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhine, dy ballkone, dhe eshte ne katin e pare.Mundesi shendrrimi edhe ne hapsire Afariste, Ka uje 24h. Banesa gjindet te rrethi perball ngrohtores se qytetit Lagja Kalabria - Emshir.

Cmimi 730 m2 me mobile,
Cmimi pa mobile me marreveshje.

Pronari: 045 620 354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim