Banesa e RE te banesat e Standardit

Shitet nga: Valdete Xhemaili 08 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit, Banesat e Standardit
Sipërfaqe: 40.56 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e RE te banesat e Standardit.
Banesa ka 40.56 metra katror dhe eshte ne katin e V.

Banesa eshte e leshuar me qira, prej Janarit 2014, me jetegjatesi kontrate nga nje vajze e cila do te vazhdoje te qendroje, nese dakordoheni.

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe te gjitha jane elemente te reja.

Banesa mundet te shikohet gjate vikendit.
Banesa bartet nga pronarja te bleresi me ndihmen e noterit. Cmimi mund te diskutohet, me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim